pages

O Nas

Szkoła Języków Obcych holy moly prowadzi swoją działalność na terenie Krakowa. Zapewniamy świetną, młodą kadrę lektorów, wykwalifikowaną do pracy z każdą grupą wiekową w języku angielskim, niemieckim, francuskim, a także polskim dla obcokrajowców.

Jesteśmy nową szkołą na rynku krakowskim, ale mamy już duże doświadczenie oraz wielu zadowolonych uczniów, z którymi uwielbiamy prowadzić zajęcia.

Wiemy dobrze, że w dzisiejszych czasach tradycyjne metody nauczania języka obcego nie przynoszą dużych efektów, dlatego też skupiamy się na ciągłym poznawaniu nowych technik i nauczaniu języków za pomocą wszelkich nowych udogodnień. Wykorzystujemy nowinki techniczne, tak by urozmaicić zajęcia naszym uczniom, a także zachęcić ich do dalszej nauki. Oczywiście, nie zapominamy też o słowie pisanym, dlatego w ramach naszych zajęć wykorzystujemy oryginalne teksty i historie, wszystko po to, by zaprzyjaźnić uczniów z kulturą danego kraju.

Nasi lektorzy dojeżdżają również na zajęcia indywidualne.